U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe

O nas

Kancelaria
radców prawnych

Nasza Kancelaria radców prawnych w Gdyni oferuje profesjonalne wsparcie doświadczonych i wykształconych osób. Marek Foryś od 10 lat świadczy pomoc prawną. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, a także działającej przy niej Komisji ds. promocji, marketingu i wykonywania zawodu oraz Wyższej Komisji Rewizyjnej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych. Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Specjalnością naszych radców prawnych jest kilka bezpośrednio powiązanych dziedzin prawa. Od lat zajmujemy się wszystkim, co jest związane z nieruchomościami i odszkodowaniami.

Kompleksowe wsparcie
radcy prawnego

Prowadzimy obsługę Klientów w języku polskim oraz w języku angielskim dla cudzoziemców. Oferujemy także kompleksową pomoc rodakom w kontaktach z osobami i podmiotami zagranicznymi. Naszą Kancelarię wyróżnia także wieloletnie doświadczenie w pomocy prawnej dla Polaków mieszkających za granicą, czemu sprzyja rozwój technologii. Pracujemy przede wszystkim na terenie Polski, ale w razie konieczności wyjeżdżamy także zagranicę, aby wesprzeć naszych Klientów. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową pomoc prawną, która uwzględnia obowiązujące przepisy oraz potrzeby Klienta. Jesteśmy w stanie efektywnie rozwiązywać spory i negocjować warunki ze stronami. Wyróżnia nas także nowoczesne podejście do Klienta oraz poszanowanie dla tradycyjnych wartości. W rezultacie wszystkie świadczone usługi są skierowane bezpośrednio na rozwiązywanie potrzeb Klientów i działania zgodne z przepisami prawa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii radców prawnych w Gdyni, w której oferujemy kompleksowe usługi dotyczące nieruchomości oraz odszkodowań.

Nasz zespół

Marek Foryś

Radca prawny

Krzysztof Janas

Radca prawny

Marcin Rodziewicz

Aplikant przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku

Zapraszamy do kontaktu online

Dzięki nowoczesnym technologiom, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i świadczymy usługi online.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl