U nas zapłacisz kartą   

Reprywatyzacja i wywłaszczenia

Mecenas Marek Foryś od 2003 roku zajmuje się szeroko pojętą tematyką wywłaszczeń, nacjonalizacji i reprywatyzacji. Przez ten czas uczestniczy w ponad stu sprawach sądowych i administracyjnych w charakterze pełnomocnika byłych właścicieli lub ich spadkobierców. Dla swoich klientów odzyskał nieruchomości warte wiele milionów złotych, jak również uzyskał wielomilionowe odszkodowania.

Postępowania te dotyczą odszkodowań za nieruchomości przejęte niezgodnie z prawnymi aktami wywłaszczeniowymi lub nacjonalizacyjnymi jak również zwrotów wywłaszczonych nieruchomości, które nie zostały wykorzystane na cel wywłaszczenia (uwaga z dniem 14 maja 2020r. upływa ostateczny termin na złożenie wniosku o zwrot nieruchomości, wywłaszczonych ponad 20 lat temu).

Własność nieruchomości może też wrócić do byłych właścicieli lub ich spadkobierców na skutek stwierdzenia nieważności decyzji administracyjnej lub uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. 

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl