U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe Zobacz opinie   Opinie google

Odszkodowanie za wywłaszczenie

W naszej kancelarii otrzymają Państwo pomoc podczas uzyskania słusznego odszkodowania za wywłaszczenie. Dla osoby objętej wywłaszczeniem uzyskanie należnego odszkodowania jest najważniejszym etapem całego procesu. Obowiązek wypłaty odszkodowania gwarantuje polskie prawo.

Radcy prawni pomogą uzyskać odpowiednią rekompensatę związaną z:

  • wywłaszczeniami mającymi miejsce w PRL-u;
  • wywłaszczeniami mającymi miejsce obecnie.

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie podczas negocjacji w sporach związanych ze spadkiem wartości nieruchomości w wyniku m.in. realizacji inwestycji publicznych i komercyjnych.

Czym jest wywłaszczenie nieruchomości?

Wywłaszczenie nieruchomości następuje najczęściej na rzecz Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego. Tzw. specustawy umożliwiają przeprowadzenie wywłaszczenia, czyli pozbawienia prawa własności do nieruchomości dotychczasowego właściciela. Zwykle ma to ścisły związek z budową drogi, linii kolejowej, lotniska lub innym celem publicznym.

Jeśli szukają Państwo wsparcia w sprawach związanych z odszkodowaniem za wywłaszczenie, zapraszamy do naszej kancelarii w Gdyni. Służymy profesjonalnym doradztwem.

W celu umówienia wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. +48 570 392 258
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag