U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe Zobacz opinie   Opinie google

Eksmisja

W Kancelarii Radcy Prawnego Marka Forysia znajdą Państwo pomoc w sprawach związanych z eksmisją. Udzielamy porad prawnych związanych z eksmisją lokatorów. Proces ten polega na usunięciu osoby z lokalu wraz z rzeczami do niej należącymi i wydaniu lokalu osobie uprawnionej. Do najczęstszych przyczyn złożenia pozwu o eksmisję należą:

  • brak tytułu prawnego do nieruchomości — np. rozwiązanie lub wygaśniecie umowy najmu;
  • naruszenie obowiązującego porządku domowego — np. uczynienie uciążliwym korzystanie z nieruchomości innym użytkownikom;
  • niewywiązywanie się ze zobowiązań finansowych — np. w zakresie czynszu;

Zakres naszej pomocy

Nasi radcy prawni zapewniają kompleksowe doradztwo w zakresie spraw o eksmisję. Zajmujemy się m.in. analizą umowy najmu oraz dzierżawy. Dokładne poznanie i zrozumienie umowy pozwoli w przyszłości uniknąć wielu problemów. Gwarantujemy także pomoc w tworzeniu przedsądowego wezwania do opuszczenia lokalu oraz pozwu o eksmisję. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

Do kancelarii zapraszamy wszystkich klientów z Gdańska i okolic, którzy szukają pomocy w sprawach o eksmisję z lokalu. Udzielamy porad prawnych oraz wskazujemy najlepszy sposób na rozwiązanie sprawy. Można również skontaktować się z nami telefonicznie i e-mailowo.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. +48 570 392 258
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag