U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe

Wspólnoty mieszkaniowe

Bardzo dobrze znamy potrzeby i tematykę wspólnot mieszkaniowych, gdyż radca prawny Marek Foryś jest członkiem zarządu wspólnoty, co pozwala mu zaproponować wsparcie prawne poparte praktycznym doświadczeniem. W ramach współpracy ze wspólnotami pomagamy m.in. w bieżącym tworzeniu i analizowaniu niezbędnych umów, tworzeniu projektów uchwał, windykacji zobowiązań wobec wspólnot, a także egzekucji roszczeń z gwarancji i rękojmi.

Przedsiębiorcy

Wspieramy działalność przedsiębiorców z różnych branż we wszystkich aspektach. Dotyczy to głównie osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i spółek z o.o. Zajmujemy się  m.in. bieżącym wsparciem przy tworzeniu umów z kontrahentami, uzyskiwaniu zezwoleń i koncesji, czy też wsparciem rozwoju przedsiębiorstwa. Pomagamy także w egzekucji zaległych należności, które stanowią bardzo duże wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag