U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe Zobacz opinie   Opinie google

Jesteśmy nowoczesną kancelarią

szanującą tradycyjne wartości. Odpowiadamy na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Kancelaria prawna – Gdynia

Nasza Kancelaria prawna w Gdyni oferuje obsługę prawną w zakresie prawa rynku nieruchomości i związanego z nim prawa cywilnego, administracyjnego, odszkodowań, windykacji i zabezpieczeń płatności oraz wspólnot mieszkaniowych i przedsiębiorców. Proponujemy Klientom przede wszystkim obsługę prawną w tym zakresie, wsparcie przy podziale majątku, uregulowaniu stanu prawnego, zmiany planu miejscowego, przy procedurach administracyjnych, wykupie nieruchomości, wywłaszczeniach a także pomagamy w przygotowywaniu niezbędnych pism. Podczas prowadzenia każdej sprawy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, ponieważ zależy nam na nieposzlakowanej opinii Kancelarii i zadowoleniu Klienta. Pamiętamy równocześnie o tym, aby wykonywane czynności były zgodne z kompetencjami prawnika i odpowiedzialności społecznej, jaka wiąże się z naszą pracą.

Co oferujemy naszym Klientom?

Prawo to skomplikowane zagadnienia, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Kancelaria Radcy Prawnego Marka Forysia posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinach związanych z szeroko rozumianymi nieruchomościami i odszkodowaniami, a także codziennymi wyzwaniami prawnymi. Zapewniamy obsługę osób prywatnych jak i wspólnot mieszkaniowych oraz przedsiębiorców. Doskonale wiemy, że każda sprawa to ważna część życia naszych Klientów.

Wykwalifikowana pomoc prawna

Nasza Kancelaria prawna w Gdyni charakteryzuje się doświadczeniem i stabilną, wypracowaną pozycją na rynku. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także na potrzeby Klientów z zagranicy. W naszej Kancelarii pracują wykwalifikowani radcy prawni, którzy są profesjonalnymi pełnomocnikami. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że ryzyko błędów prawnych zostanie zredukowane do minimum. Radcy prawni w naszej Kancelarii to osoby empatyczne oraz elastyczne w działaniach, które pomagają w wielu aspektach dotyczących specjalizacji z zakresu nieruchomości, odszkodowań, a także codziennych problemów prawnych.

20

Lat doświadczenia
12 lat jako radca prawny

Zapraszamy do kontaktu online

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii prawnej w Gdańsku, w której dzięki nowoczesnym technologiom wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, także świadcząc usługi online.

Opinie Klientów

Ogromna wiedza, rzetelność, wysoka skuteczność, przystępne ceny. Tak w kilku słowach można określić współpracę z kancelarią P. Mecenasa Marka Forysia.
Od samego początku czuje duże wsparcie ze strony Mecenasa Marka Forysia. Sprawa odszkodowania przebiegła szybko i w 100% po mojej myśli oraz zgodnie z oczekiwaniami. Serdecznie polecam.
Polecam współpracę. Solidna, rzetelna i przede wszystkim skuteczna obsługa.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. +48 570 392 258
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag