U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe Zobacz opinie   Opinie google

Radca prawny – umowy najmu, sprzedaży
i inne związane z nieruchomościami

Nasz wykwalifikowany radca prawny oferuje umowy najmu, umowy sprzedaży i inne związane z nieruchomościami oraz wszelkie czynności związane z nieruchomościami oraz odszkodowaniami. Przez wiele lat działalności pomogliśmy wielu naszym Klientom. Zwracamy szczególną uwagę do profesjonalnie i rzetelnie wykonanej analizy sytuacji prawnej i indywidualnych potrzeb Klienta z zakresu prawa administracyjnego, rynku nieruchomości, odszkodowań, windykacji i zabezpieczeń płatności oraz obsługi wspólnot mieszkaniowych w zakresie windykacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować sposoby postępowania do specyfiki i rodzaju danej sprawy.

Etyka zawodowa i staranność prowadzonych działań

Radcy prawni z naszej Kancelarii wykonują wszelkie zadania z zachowaniem należytej staranności oraz etyki zawodowej. Wysokie kwalifikacje radców prawnych są poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. W Kancelarii Radcy Prawnego Marka Forysia dużą uwagę przywiązujemy także do tworzenia pozytywnych relacji i kontaktu z Klientami. Mimo tego, że wielokrotnie nasi radcy prawni prowadzą skomplikowane i trudne sprawy, to zawsze dokładają wszelkich starań, żeby współpraca przebiegała bezproblemowo i w dobrej atmosferze, co ma ogromny wpływ na zaufanie i efektywne rozwiązywanie spraw Klientów, a także powoduje wysoką skuteczność prowadzonych działań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii, w której pracują wykwalifikowani radcy prawni. Nasze działania realizujemy zawsze w taki sposób, aby przyniosły korzystne rozwiązania dla Klienta.

Poniżej możesz znaleźć linki, gdzie możesz zapoznać się z innymi opiniami naszych Klientów

Wybrane opinie

Doskonała współpraca! Ciężka sprawa urzędowa zakończona pełnym sukcesem. Serdecznie polecam. Sam w razie potrzeby z pewnością wrócę do Pana Mecenasa.
Gorąco polecam usługi radcy prawnego p. Marka Forysia. Do sprawy podchodzi bardzo rzeczowo i rzetelnie. Pomaga zachować równowagę emocjonalną w trudnych sytuacjach. Profesjonalista w każdym calu. M.K.
Pan mecenas Marek Foryś jest profesjonalista z najwyższej półki. Nie było problemu z umówieniem się w jego wygodnym i świetnie zlokalizowanym biurze ( kilka min spacerkiem od Gdyni Głównej) Jego porada w sprawie dziedziczenia była dogłębna i wyczerpująca. Poleciłbym jego usługi każdemu.
Profesjonalna i konsekwentna praca 👌🏻 Moja mama padla ofiara oszusta, ktory “ po znajomosci” pozyczyl od mamy wieksza sume pieniedzy. Syn sasiadki wzial moja mame na litosc, ze potrzebuje pieniazki na powazna operacje oczu ( co samo w sobie bylo klamstwem). Kolejne klamstwa i przeciaganie zwrotu pieniedzy nie mialy konca. Po skontaktowaniu sie z panem mecenesen Markiem Forys, wszystko szybko sie potoczylo. Mama odzyskala cala sume plus odsetki. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam
Gorąco polecam Kancelarię Radcy Prawnego Marka Forysia. Moje doświadczenia we współpracy pochodzą z obszaru spraw reprywatyzacyjnych. Mogę polecić Pana Mecenasa szczególnie ze względu na jego skuteczność w załatwianiu spraw, pomysłowość w obszarze znajdywania sposobów przezwyciężenia problemów, przejrzystość w komunikacji z klientami i życzliwość w wspieraniu nas w skomplikowanej sprawie i tematach powiązanych choć będących poza zakresem umówionej usługi prawnej. Szczególnie zwracam uwagę na znane od początku i uzgodnione miedzy nami zasady wynagrodzenia za wykonaną pracę i osiągnięty efekt.
Dzięki współpracy z kancelarią udało mi się odzyskać całą należność od dłużnika wraz z odsetkami w sposób bardzo profesjonalny. Obecnie prowadzą dla mnie kolejne dwie sprawy o odzyskanie wierzytelności. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Z cała pewnością Kancelaria godna polecenia.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. +48 570 392 258
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag