U nas zapłacisz kartą   Płatności bezgotówkowe

Radca prawny – umowy najmu, sprzedaży
i inne związane z nieruchomościami

Nasz wykwalifikowany radca prawny oferuje umowy najmu, umowy sprzedaży i inne związane z nieruchomościami oraz wszelkie czynności związane z nieruchomościami oraz odszkodowaniami. Przez wiele lat działalności pomogliśmy wielu naszym Klientom. Zwracamy szczególną uwagę do profesjonalnie i rzetelnie wykonanej analizy sytuacji prawnej i indywidualnych potrzeb Klienta z zakresu prawa administracyjnego, rynku nieruchomości, odszkodowań, windykacji i zabezpieczeń płatności oraz obsługi wspólnot mieszkaniowych w zakresie windykacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować sposoby postępowania do specyfiki i rodzaju danej sprawy.

Etyka zawodowa i staranność prowadzonych działań

Radcy prawni z naszej Kancelarii wykonują wszelkie zadania z zachowaniem należytej staranności oraz etyki zawodowej. Wysokie kwalifikacje radców prawnych są poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. W Kancelarii Radcy Prawnego Marka Forysia dużą uwagę przywiązujemy także do tworzenia pozytywnych relacji i kontaktu z Klientami. Mimo tego, że wielokrotnie nasi radcy prawni prowadzą skomplikowane i trudne sprawy, to zawsze dokładają wszelkich starań, żeby współpraca przebiegała bezproblemowo i w dobrej atmosferze, co ma ogromny wpływ na zaufanie i efektywne rozwiązywanie spraw Klientów, a także powoduje wysoką skuteczność prowadzonych działań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii, w której pracują wykwalifikowani radcy prawni. Nasze działania realizujemy zawsze w taki sposób, aby przyniosły korzystne rozwiązania dla Klienta.

Gdynia, ul. Słupecka 9/1
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 forys.com.pl | All rights reserved | Realizacja Indico.pl
Dostępne strony internetowe wcag